שאלות ותשובות
חברת סופר סודה הקימה מערך הזמנות ואספקה ישירות לצרכן, רכישה בודדת ורכישה באמצעות מנוי שנתי, וכן באמצעות מפיצים. פרטים מלאים באתר.
מיכלי סופר סודה הינם מיכלי 400 גרם (קרוי גודל 60 אצל סודהסטרים) מותאמים למכשירי ההגזה של סודהסטרים והן למכשירי ההגזה של חברת סופר סודה.
כן, חברת סופר סודה הינה היחידה בישראל המשווקת מיכלי מילוי גז למכונות הגזה ביתיות בעלי תעודת השגחה למהדרין של בית יוסף.
כן, כל עוד יש ברשותכם מיכל המתאים למכונות סופר סודה או סודהסטרים אתם יכולים למסור לנו אותו כנגד המיכל המלא של חברתנו ולשלם רק עבור עלות המילוי.
כן, מיכלי ההגזה שלנו תואמים למכשירי סודהסטרים ואין כל מניעה שתעשה בהם שימוש במכונת הסודה הקיימת.
הבקבוקים עשויים חומר פלסטיק המותאם למיחזור, גודלו כליטר אחד ואופן הטיפול בו מצוין על גבי הבקבוק. הבקבוק מיוצג מפלסטיק המותאם לשימוש במזון ועומד בדרישות התקינה של מכון התקנים הישראלי. אם חל עיוות כלשהו בבקבוק יש לחדול מהשימוש בו.
חברת סופר סודה משווקת כיום 2 דגמים של מכונות הגזה ביתיות. באחד הדגמים, מכשיר "סופר בר", ניתן להגיז כמעט כל משקה ולא רק מים. בין היתר ניתן להגיז מיצים, קולה שנגמר לה הגז, יין ואפילו משקאות אלכוהוליים אחרים. תנסו להגיז וודקה-אשכוליות, זה להיט!! לפרטים נוספים היכנסו לעמוד "המכשירים שלנו".
דגם ה ECO הינו מכשיר להגזת מים בלבד, כלומר מייצר סודה.
את מכונות ההגזה מנקים באמצעות מטלית לחה ומייבשים. את הבקבוקים מנקים באמצעות סבון כלים ומברשת בקבוקים ושוטפים היטב לפני שימוש.
אם הינך מתאים אז בשמחה, פשוט פנה אלינו באמצעות הטופס הייעודי בעמוד "צרו קשר" או באמצעות המייל support@supersoda.co.il והצג עצמך ואת רצונך. אנו כבר נדאג לחזור אליך בהקדם.
הגז במיכל ההגזה הינו באיכות גז למזון ועומד בתקנים הנדרשים (food grade).
זמן אספקה עד 4 ימי עסקים.
ימי עסקים : תחילת הספירה-מיום אחרי יום ההזמנה , יש לציין כי ימי  שישי ,שבת , ערבי חג וחגים אינם נחשבים לימי עסקים .
איננו מבצעים משלוחים פרטיים למשרדים ומקומות עבודה, באם ההזמנה היא עסקית ומעל 4 מייכלים, ניתן לבדוק זאת עם שרות לקוחות שלנו.
איננו יודעים מה המתחרים שלנו עושים , אנו מקבלים כל מיכלי 400 גר (קרוי 60 ל אצל המתחרים) המצויים אצל הצרכנים.
במידה והנכם רושמים שם של ישוב , וזה לא נקלט / נרשם בהזמנה , זהו סימן שאיננו מבצעים שליחויות לישוב זה. במידה וכך , ניתן לרכוש באחת החנויות הרשומות תחת "נקודות הפצה "